Hocalı Katliamını 25. Yılında Unutmadık

26 Şubat 1992 Can Azarbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesindeki HOCALI ‘ya Ermeni katiller saldırıyor. 83’ü çocuk 106’sı kadın 613 kişi hunharca katlediliyor.Kan kokusuyla canavarlaşan köpekler ölüm kusuyor. Bebek, yaşlı, kadın, kız demeden..!

Bir Ermeni gazetecinin ifadesine göre Ermeni caniler ölüleri yakmak için bir ekip oluşturmuşlar,üst üste yığılmış cesetleri kahkahalar atarak içkilerini zıkkımlanarak tutuşturmuşlar.Yine aynı gazeteci ölüler arasında yaralı on yaşındaki bir kızı bir askerin cesetlerle birlikte yaktığını ve bir şey yapamadığını ifade eder.

Siz hiç böyle bir vahşeti duydunuz mu? Her 25/26 Şubat’larda bizim gözümüzün önüne, küçücük bir Bala’nın kanlar içinde cansız bedeni gelir.Yaşasaydı şimdi zıpkın gibi bir delikanlı olacaktı.Ama o kara toprak oldu.Ve yine bu günlerde “Hepimiz Ermeniyiz'” diyerek kara pankartlarla Beyoğlu’nda yürüyüş yapan zevatı arar gözlerimiz.”Hepimiz Azeriyiz, Türk’üz,HOCALI katliamını kınıyoruz, demelerini beklliyoruz .Ama beklentimiz hep boşa çıkıyor.Kahroluyoruz, Ey Alllahım ele sevdalı,özüne yabancı insanlarımıza akıl ve izan ver.

Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz