BURSA TÜRK OCAĞI’ NDA BAYRAMLAŞMA…


Virüs salgınından dolayı yaklaşık iki yıldır bir araya gelemeyen Türk Ocaklılar 22 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 14.00’da Bursa Türk Ocağı’nın Setbaşı’n da ki hizmet binasında bir araya gelerek tedbirli ve temkinli olarak bayramlaştılar.

Yönetim Kurulundan Necla TERZİOĞLU, Nadir ÜLKER ve Hamit SARAÇ’ ın ev sahipliği yaptığı törende öğrencilerimiz ve Et Döner ustamız Ünsal beyin emekleri ile pişirilen Özbek pilavı ve ayran ikramında bulunuldu.

Üyelerden Şükrü Gökçek ve İbrahim Hançer “ağabey “konumundaki büyükler; Bahadır Şanlı, Sadri Özaslan, Mustafa Terzioğlu, Yusuf Terzioğlu, M. Ali Kabal ile oğulları Kürşad ve Serhat ve Denetleme Kurulu Başkanımız Hasan Nazlı bey ve WEB sayfamızın yöneticisi Serkan Akçelik’ de misafirlerimiz arasında idiler.

Bölüm, bölüm katılım olduğu için bütün arkadaşların isimlerini belirtemiyor onlardan özür diliyoruz.


Gençlik Kolu Başkanı Ziraat Mühendisi Osman Yaşar Uslu, İlahiyat Fakültesi Doktora öğrencisi Burak Küçük ve Hukuk Fakültesi Yüksek Lisans öğrencisi Hilal Bıçak ve kardeşi de katılımcılara hizmette ön saflarda idiler.


Bünyan Bulut, Feziha Özen, ve Güleser Çelik de Hanımlar koluna ait katılımcılar idi.


Türk Cumhuriyetlerinden Çolpan, Luiza ve Nesrin kızlarımız da bayramlaşma törenine renk kattılar.


Yerel basından Mustafa ( Arap Mustafa) ve Neriman Keskin de törenimize katılım sağlayarak Yönetim Kuruluna teşekkürlerini belirttiler.


Koronavirüs sebebiyle sıkışıklığa meydan vermeden aralıklarla gelen misafirler memnuniyetlerini belirterek saat: 16.00 da vedalaşarak salondan ayrıldılar.