Gençlik Kolu İftarda Bir Araya Geldi

Türk Ocakları Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri 02 Haziran 2017 Cuma akşamı Gençlik Kollarıyla Ünlü Caddede ki Lalezar Restoran’ da iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Uludağ Üniversitesi Türk Dünyası Kültürü Topluluğu, Genç Kalemler Topluluğu ve Liseli gençlerin katılımları ile gerçekleşen yemekte Prof. Dr. Selçuk Kırlı, Prof. Dr. Mehmet Zarifoğlu, Prof. Dr. Alev Sınar Uğurlu, Prof. Dr. Ramazan Doğan, Prof. Dr. Özcan Atahan, Av. Nadir Ülker, Dr. Mete Ateş, Hasan Nazlı, Orhan Şen ve Gençlik Kolu başkanı Eray Yüceyurt ile birlikte çok sayıda öğrenci hazır bulundular . Hamit Saraç’ın ev sahipliği yaptığı yemekte güzel anlar yaşandı. Uludağ Üniversitesi’ nin çeşitli fakülte ve bölümlerinde okuyan soydaş kardeş öğrencilerin de katıldığı yemek sonunda mezun olan öğrencilere Türk Ocağı anısına birer Anmalık da takdim edildi.

Başkan Prof. Dr. Selçuk Kırlı’nın teşekkür ve gençlere yaz ödevi nasihatı ve hatırlatmasının  ardından  tüm katılımcılar yemek salonundan bir daha ki programda buluşmak dileğiyle vedalaşarak  ayrıldılar.

Bursa Türk Ocağı yayınlarını artık web sitemiz üzerinden çevrimdışı ödeme yöntemiyle satınalaiblirsiniz. Kapat